Završen trogodišnji program “Otvorena vrata”

Zaključno sa datumom 31. svibnja 2017. zaključena je provedba trogodišnjeg programa pod nazivom “Otvorena vrata” kojeg je financirao partner udruge, Ministarstvo za demografiju, mlade i socijalnu politiku.
 
Programom su bili obuhvaćeni svi naši članovi koji su imali na raspolaganju osobnog asistenta i besplatni prijevoz liječniku i ustanove unutar županije te neka tiflotehnička pomagala koja nisu na listi HZZO-a, a svake od 3 godine provedbe putem programa je bila osigurana i edukacija uz smještaj u ERKS Premantura za nekoliko naših članova.
 
Izuzetno smo zadovoljni uspjehom provedenog programa, a to je pokazala i evaluacija od strane članova Udruge koji su rad volontera i osobnog asistenta ocijenili visokim ocjenama te su izrazili želju da Udruga ponovo provodi ovakav program i ubuduće.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.