Započela provedba novog trogodišnjeg programa Udruge slijepih Ogulin

Dana 21.01.2016. potpisan je novi ugovor za provedbu trogodišnjeg programa udruge pod nazivom “KROZ ŽIVOT ZAJEDNO” koji je potpisan zajedno sa partnerom Ministarstvom socijalne politike i mladih.

Program obuhvaća pomoć u svakodnevnim aktivnostima naših slijepih članova udruge koji su nesamostalni u kretanju bilo uz pomoć psa vodiča ili uz pomoć bijelog štapa i potreban im je videći pratitelj te smo putem ovog programa osigurali videćeg pratitelja za naše slijepe članove koji žive u udaljenijim i teže dostupnim područjima u djelokrugu Udruge slijepih Ogulin.

Osim pomoći u svakodnevnim aktivnostima,  slijepi članovi obuhvaćeni ovim programom imaju osiguran besplatni prijevoz liječniku i u druge institucije unutar karlovačke županije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.