Putem projekta “Zajedno smo jači” koji financira Zaklada ” Hrvatska za djecu” dodijeljena informatička oprema mladim i vrijednim članovima Udruge slijepih Ogulin

DSC00154Dana 13.07.2015. u sklopu projekta “Zajedno smo jači” kojeg je osmislila i izradila volonterka Udruge slijepih Ogulin Mateja Kirasić, a čiju realizaciju financira zaklada “Hrvatska za djecu” dodijeljeni su laptop sa softverom za slijepe i slabovidne Jaws te govorni softveri – jedinice za mobitele za slijepe i slabovidne osobe dvojici studenata i članova naše udruge,  Tomislavu Kurelcu i Josipu Francetiću.

Kako slijepi i slabovidni učenici i studenti imaju posebne potrebe za pomagalima koja iziskuju značajne financijske izdatke, iskreno se nadamo da će ova oprema olakšati učenje i studiranje našim vrijednim i marljivim članovima Tomislavu i Josipu.
DSC00147
DSC00154

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.