Sveta Lucija 2020. godine i rad Udruge slijepih Ogulin u proteklom razdoblju

Obzirom da se nalazimo u uvjetima svjetske pandemije virusa Covid 19, Udruga slijepih Ogulin nije bila u mogućnosti okupiti članove kako bismo proslavili blagdan Svete Lucije – zaštitnice slijepih i slabovidnih osoba koji je bio jučer, u nedjelju 13.12.2020. godine.

Kako se ponovo nakon ožujka, travnja i početka svibnja nalazimo u  kontroliranom “zaključavanju” od svih vanjskih aktivnosti koje uključuju kontakte i okupljanja osoba, tako i naša Udruga  radi u režimu rada tako da  po jedan administrator radi  svakog radnog dana u uredu dok videći pratitelj  radi  isključivo po dogovoru sa članovima i korisnicima programa

“Otvorena vrata”  na terenu i od kuće.

U proteklom razdoblju tijekom mjeseca rujna, listopada i studenog 2020. godine, a poštujući sve mjere vezane za pandemiju virusa Covid -19  videći pratitelj je podijelio tiflotehnička pomagala korisnicima programa  “Otvorena vrata” .