Provođenje programa “Otvorena vrata” u Udruzi slijepih Ogulin

Udruga slijepih Ogulin provodi 2. godinu programa “Otvorena vrata” koji se financira sredstvima glavnog partnera Udruge , a to je Ministarstvo rada , mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.

Provođenje 2. godine ovog programa završava 31. svibnja 2022. godine, a od 1. lipnja 2022. godine započinje provođenje završne 3. godine programa.

Cilj ovog programa je pomoć u svakodnevnom životu u obliku osobne asistencije svim članovima Udruge, pomoć u kretanju i besplatni prijevoz liječniku i sve druge ustanove unutar karlovačke županije, a sve to osigurano je radom osobnih asistenata naše Udruge.

Kako bismo olakšali komunikaciju našim članovima te kao pomoć u njihovim životnim potrebema, Udruga slijepih Ogulin putem programa “Otvorena vrata” osigurava našim članovima nabavku raznih tiflotehničkih pomagala i mobitela sa SOS tipkama i glasovnim biranjem.

U nastavku se nalazi galerija sa fotografijama kao mali osvrt na 2. godinu provođenja programa “Otvorena vrata” .