Provođenje edukacije u ERKS Premantura

Djelatnice Udruge slijepih Ogulin Katarina Belobrajdić Vučić i Ana Kolaković prisustvovale su edukaciji Hrvatskog saveza slijepih koji je organiziro edukaciju /izobrazbu upravljačkih i operativnih predstavnika temeljnih udruga Članica s ciljem prijenosa specifičnih znanja u području u kojem djeluju Hrvatski savez slijepih i njegove temeljne udruge Članice, te koja se je održala u ERKS Premantura od 04. rujna 2023. do 06. rujna 2023. godine.

Program “Otvorena vrata” financira Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne poilitike.

Sadržaj ove web objave u isključivoj je odgovornosti Udruge slijepih Ogulin i ne odražava nužno stajalište Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike .

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.