Održan seminar “Za bolje sutra”

DSC00108Hrvatski savez slijepih održao je od 11.- 16.05.2015. petodnevni seminar u sklopu projekta “Za bolje sutra: Jačanje sposobnosti organizacije civilnoga društva za pružanje socijalnih usluga” u prostoru ERKS Premantura na kojem su prisustvovali  dopredsjednik Udruge slijepih Ogulin Mario Turković te osobni asistent Udruge Danijel Vidaković.

Seminar je organiziran na vrlo kvalitetan način kroz sadržajna predavanja i radionice koje su vodili kompetentni predavači.

Stečena znanja nastojat ćemo primijeniti u našem daljnjem radu te u svrhu poboljšanja socijalnih usluga za naše članove, a stekli smo i neka nova poznanstva sa predstavnicima udruga slijepih širom zemlje.

U nastavku možete pogledati i nekoliko fotografija:

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.