OBILJEŽAVANJE DANA SV.LUCIJE

13.12.2017 održana je skupština Udruge  prilikom koje se  obratio predsjednik Miljenko Vučić  te pozdravio okupljene članove i  goste iz Udruge slijepih “Uska” Karlovac ,predsjednika Mirsada Bećirovića,tajnicu Romija Radočaj Naglić,videćeg pratitelja Sandra Miličić i kordinatora za mlade Valentina Čavlović te zahvalio na dolasku.

 

 Predsjednik Udruge gosp. Miljenko Vučić izrazio je zadovoljstvo radom Udruge te djelatnika – videćih pratitelja koji su na raspolaganju našim slijepim članovima koji su nesamostalni u kretanju te je za njih i za sve ostale članove putem dvaju programa MSPM pod nazivom “Otvorena vrata” te “Kroz život zajedno” osiguran prijevoz liječniku i u druge ustanove unutar  Karlovačke županije.Članovi su pohvalili rad Udruge te izrazili zadovoljstvo napretkom Udruge i velikim  zalaganjem svih njenih djelatnika .

Predstavio je novi EU projekt “Moje Oči” koji je potpisan 27.11.2017  kojim su zaposlena nova dva djelatnika s kojima se usluga prema korisnicima podiže na  jednu višu razinu. Prisutnima se potom obratio predsjednik Udruge “Uska” Mirsad Bećirović ,zahvalio  se na pozivu te izrazio zadovoljstvo dosadašnjom suradnjom ove dvije Udruge koja značajno doprinosi podizanju kvaliteti usluga za slijepe i slabovidne osobe na području Karlovačke županije . Zaželio je  uspjeh u daljnjem radu Udruge i svima čestitao nadolazeće blagdane.

Nakon službenog dijela, uslijedio je tradicionalni domjenak te druženje  povodom blagdana Svete Lucije, zaštitnice vida.

 

 

 FB_IMG_1513163562690 (1)    20171213_101605  20171213_100823 IMG-8a396e39ba22f023006099d839705c8b-V

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.