MREŽA SLIJEPIH 2018

 

U Zagrebu 23-24. studenog u hotelu Laguna održala se mreža slijepih žena sa područje cijele Hrvatske. Iz svih udruga na prostoru Hrvatske došlo je 38 žena predstavnica mreže sa svojom videćom pratnjom.Prvog dana održan je sastanak gdje su se žene predstavile rekle ponešto o svojim aktivnostima unutar udruge iz koje dolaze.

Poslije zajedničkog ručka održana je prva radionica.Tema je bila stres i kako ga se riješiti.Dva sata su brzo prošla jer je predavačica bila iznimno zanimljiva sa svojim predavanjem, žene je čitavo vrijeme držala aktivno, te smo svi sudjelovali.Poslije večere svi zajedno smo sa pratnjama otišli u kazalište Knap. Pogledali  smo predstavu “Samo jedna žena”. Sat vremena neprekidnog smijeha, a glumica Matija Prskalo je bila odlična! Slijedećeg dana prijepodne smo posjetili muzej grada Zagreba .Obilazak je trajao čitavih 2 sata uz stručno vodstvo kustosa muzeja.Poslijepodne još jedna interesantna radionica i predavanje o komunikaciji i predstavljanju sebe drugima.Također je bilo vrlo edukativno i dosta toga smo naučile iz predavanja profesorice.Sve što smo čuli  i naučili možemo i želimo primijeniti u svojim udrugama i svakodnevnom životu. 

 Bilo je to jedno lijepo i ugodno iskustvo te smo se  se dogovorili da se i sljedeće godine vidimo na istom mjestu.U poslijepodnevnim satima članice su se uputile svojim kućama sa osmjehom na licu i sa hrpom pozitivnih  dojmova sa druženja. Nadam se da ću i sljedeće godine sudjelovati na okupljanju Mreže slijepih.

 

IMG-1749295353f1f973f4bdfb5a92c28c55-V       IMG-328057f445fc0847617bf08ba4d58bc2-V       IMG-f98e059983bb883b977850cfdc2f4d09-V

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.