Izlet i šetnja na Kamačnik

Na svjetski dan pješačenja 13. listopada, u jutarnjim satima sa ekipom iz Društva za sportsku rekreaciju, krenula sam na jednodnevni izlet! Plan je bila šetnja i penjanje stazom na Kamačniku, koja je dugačka otprilike 3. 500 m do izvora, naravno i povratak natrag.

Staza je cijelo vrijeme uz vodu, nije prezahtjevna i ugodno  se odradila. Meni je to bio izazov, kao i mojoj videćoj pratiteljici Dijani Brozović, gdje  se po prvi put odlučujemo na ovakav poduhvat. Planinarenje slijepe osoba sa videćim pratiteljem, stvarno izazov!!!

Naravno savladale smo ga, uz puno smijeha, malo pjesme i ugodnog druženja sa ostalim članicama društva. Sve zajedno oko 5 sati boravka u čistoj i prelijepoj prirodi, daleko od gradske buke.

U povratku smo navratili na otvorenje Budnevijade u Vrbovskom, gdje smo se također lijepo zabavile i družile.

Priželjkujem još ovakvih avantura i planinarskih izazova sa videćom pratiteljicom Dijanom i ostalom ekipom!

Ljerka Volf.

 

FB_IMG_1539930858643  FB_IMG_1539930850676  FB_IMG_1539930763168

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.