Humanitarna akcija “PRIBLIŽI MI SVIJET”

Dana 11.11.2022. godine predstavnici Udruge slijepih Ogulin su nazočili potvdnoj svečanosti primanja Lions Kluba Frankopan u Lions Klub Internacional u sklopu kojega je organizirana humanitarna akcija “PRIBLIŽI MI SVIJET” namijenjena pomoći udrugama slijepih i slabovidnih osoba sa područja karlovačke županije čiji predstavnici su bili nazočni na ovoj svečanosti, a to su Udruga slijepih USKA, Udruga slijepih karlovačke županije te Udruga slijepih Ogulin.

Cilj ove humanitarne akcije je dodjela prikupljenih sredstava udrugama slijepih naše županije i pogled u budućnost , a istaknuto je da je upravo neprofitno djelovanje s ciljem pomoći slijepim i slabovidnim osobama sastavni dio početaka djelovanja Lions udruženja .

U sklopu cijelog događaja upriličen je i humanitarni koncert opernih solista iz Karlovca i prigodni domjenak .

Svečanost Lions kluba Frankopan u Zorin domu u Karlovcu, 11.11.2022.